Elektronik Devre Projeleri

Etiket Sayfası

Elektronik Devre Projeleri Etiketli Sayfalar

Elektronik Devre Şemaları

elektronik devre şemaları elektronik devre şeması basit elektronik devre şemaları
Elektronik Devre Şemaları
elektronik devre yapımı Elektrik Devresi Üreteç Anahtar Batarya Bağlantı Kablosu Voltmetre Ampermetre Multimetre

Temel Elektrik Devreleri

elektronik devre ve temel elektronik devre uygulamaları Elektrik devresi Temel elektrik uygulamaları temel elektrik malzemeleri üreteç, sigorta, anahtar, alıcı ve iletkenler olabilir. Temel elektrik devreleri
Temel Elektrik Devreleri
elektronik devre yapımı temel elektronik devre elemanları
Temel Elektrik Devreleri

Elektronik Eğitimi

Elektronik Eğitimi Elektronik Elektronik Elektronik eğitimi elektronik devreleri, doğru akım devreleri, alternatik akım devreleri, mantıksal devreler ve temel kuvvetlendirici devreler konularını öğrenirsiniz. Elektronik eğitimi Elektronik eğitimi programımız

Analog Devre Elemanları Eğitimi

Analog Devre Elemanları Eğitimi: Dirençler, kondansatörler, bobinler, diyotlar ve transistörler başlıca analog devre elemanları olarak bilinirler.

Analog devre elemanları eğitimi amacı; analog devre elemanlarını tanımak, sağlamlık kontrollerini yaparak devre içerisinde kullanabilmeyi öğretmektir.

Analog devre elemanları eğitimi sonunda; direnç, kondansatör, bobin, diyot ve transistörlerin yapısını, çeşitlerini ve renk kodlarını tanıyacaksınız. Analog devre elemanlarını dijital ölçü aletleriyle ölçebilecek, devrede kullanabilecek ve istenilen özellikte seçimi yapabileceksiniz.

 TESLA AKADEMİ