Katılımcı Görüşleri

Tesla Akademi

ELEKTRONİK EĞİTİMİ KATILIMCIMIZ YETKİN BEY İLE ROPÖRTAJIMIZ

Elektronik eğitimi katılımcımız Yetkin bey ile ropörtajımızı buradan okuyabilirsiniz.

Kendinizden biraz bahseder misiniz?

Adım Yetkin. Heidelberg adında bir Alman firmasında makine teknisyeni olarak çalışıyorum. Çalışma alanımız matbaa makinaları üzerine. Matbaa makinalarının kurulumu, sökümü, bakım-onarım ve distribütörlüğünü yapmaktayız. Ben de bu alanda teknikler olarak görev yapmaktayım.

Tesla Akademi'den hangi eğitimleri aldınız?

Tesla Akademi'den iş alanımız üzerine, ileride iş hayatımda kullanmak üzere bilgi ve teknikler edinebileceğim Elektronik eğitimini aldım.

Eğitim esnasında ve eğitim sonrasında ne tür faydalar elde ettiniz?

Daha önceden bildiğimi sandığım bazı şeyleri bilmediğimi fark ettim. İş alanımla alakalı olmak üzere Elektronik konularında gelişmeler sağladım, ilerlemeler kaydettim. Elektronik ile ilgili yeni beceriler edindim, teknikler öğrendim. Teorik ve uygulama anlamında yeni öğrenimler sağladım.

Eğitim alacak arkadaşlara tavsiyeniz var mıdır?

Tesla Akademi Elektronik eğitimlerini samimiyetle tavsiye edebilirim. Önceden bildiğinizi varsaydığınız şeyler bazen yanıltabiliyor. Elektronik sektörü sürekli gelişmekte olan bir sektör. Tesla Akademi eğitmenlerinin de sektördeki gelişmeleri takip ettiğine ve bunlara hakim olduğunu gördüm. Yeni kayıt yapacak arkadaşlara da burayı tavsiye ederim.

Eğitim süreci ve eğitmenler hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Yaklaşık 15 saat süren bir eğitim süreci geçirdik. Eğitimler ve eğitim süreci kesinlikle çok zevkli ve keyifli geçiyor. Eğitmen arkadaşlardan birini tanıma fırsatım oldu. Tanıdığım kadarıyla gerçekten mükemmel bir eğitmen ve gerçekten zevkli bir ders işleme tarzı var. Dersin nasıl aktığının farkına varmadan verimli bir eğitim aldık. Burada iyi bir eğitim süreci geçirdiğimi rahatlıkla ifade edebilirim.


Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 TESLA AKADEMİ