Yazılarımız

Tesla Akademi

ARDUİNO UYGULAMALARI

Kendinize has projeler ya da ihtiyaçlarınız doğrultusunda birtakım projeler yapmak istiyorsanız Arduino tam da size göre. Arduino uygulamaları sayesinde artık siz de istediğiniz şekilde uygulamalar ya da projeler yapabilirsiniz. Bu uygulamaları kendiniz yapabileceğiniz gibi isterseniz de para ile satın alabilirsiniz.

Arduino Robot

Robotlar günümüzün ve geleceğin teknolojisi olarak belirtiliyor. Robotlar sayesinde hemen hemen istediğiniz uygulamayı ya da istediğiniz davranışı onlara yaptırabilirsiniz. Arduino robot ile de çok rahat bir şekilde robot yapabilir ve robota komutlar verebilirsiniz. Bu komutlar ile robotunuz daha gerçekçi olabilir.

Arduino Set

Bu set ile çok büyük bir ekipmana sahip olabilirsiniz. Arduino set ile yapacağınız ya da yapmak üzere olduğunuz projeleri daha kolay uygulayabilirsiniz. Bu setin içeriğine gelecek olursak çok geniş ürün haznesine sahip olan bu set ile çoğu projeyi ya da uygulamayı rahatlıkla yapabileceksiniz. Dilerseniz bu setten siz de hemen faydalanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Arduino Uno Projeleri

Sizin için rutin olan işleri birinin yapmasını mı istiyorsunuz? O zaman tam da yerine geldiniz. Çünkü arduino uno projeleri ile artık rutin olarak birtakım basit işlemleri yapmak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü bu projeler ile otomatik bir şekilde cihaz sizin yerinize yapacak.

Yapacakları arasında sınır olmayan bu projeler ile siz tatile çıktığınızda balıklarınız otomatik bir şekilde yemlenecek, çiçeklerinize otomatik olarak su verilecek ve daha sayamayacağımız bir çok işlemler yapılabilecek.

Arduino Uygulamaları

Arduino LCD

Bu panel ile artık projeleriniz daha farklı bir boyut kazanacak. Arduino LCD ile çok hoş ve çok güzel bir görünüm alacak olan projeleriniz ile farklı projelere de imza atabilirsiniz. Bu LCD ekrandan bir tane satın alabilir ve yapmak üzere olduğunuz projede ya da projelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Arduino Eğitim

Günümüzde artık hemen hemen her şeyin bir eğitimi bulunmaktadır. Arduino eğitimi ile ya da arduino eğitim setleri ile siz de kolay bir şekilde proje yapmayı öğrenebileceksiniz. Projeleri yaparken parçaların ne işe yaradığı hakkında da büyük bilgi sahibi olacak ve gelecek zamanlarda yapacağınız projelere ön hazırlık olacak.

Arduino Proje

Aklınızda bulunan hemen hemen her uygulamayı ve her projeyi yapabilirsiniz. Arduino proje ile artık siz de güzel ve büyük projelere imza atabilirsiniz. Bu projeyi ister kendiniz yapabilir isterseniz de internet ortamında hali hazırda bulunanlardan bir tanesini seçerek yapabilirsiniz.

Arduino Projeleri

İnternet ortamında çok fazla projeler bulunmaktadır. Bu projelerden belki de en önemlisi ve en çok ilgi göreni hiç şüphesiz Arduino projeleridir. Bu projeler sayesinde siz de bir şeyler öğrenebilir ve siz de bu projelere bakarak yeni şeyler ortaya çıkartabilirsiniz.

Arduino Yazılım

Günümüzde belki de en çok sorunun yaşandığı şeylerden bir tanesi de yazılımdır. Hemen hemen her teknolojik aletin bir yazılımı olması gerekir. Dolayısıyla Arduino yazılım da çok önemlidir. Bu yazılımlar ile projelerinize komutlar verecek ve onları daha iyi yönlendirebileceksiniz.

Arduino Ders

Artık dilediğiniz projeleri daha kolay, daha hızlı ve daha rahat yapabileceksiniz. Çünkü Arduino dersleri ile kolay bir şekilde öğrenme aşamasını geçecek ve hemen proje aşamasına yöneleceksiniz.

Bu sayede de dilediğiniz projeyi kısa süre içerisinde yapabilme imkanına sahip olacaksınız. Bu derslerde Arduino ile alakalı en küçük parçadan en büyük parçaya kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Arduino Program

Aklınızda bir proje var ve bunu hayata geçirmekte zorlanıyorsanız artık Arduino ile bu daha da kolaylaşacak. Arduino program ile projeleriniz daha kolay bir şekilde hayat bulacak ve daha kolay bir şekilde komut vererek onu daha iyi yönlendirebileceksiniz. Bu sayede hem daha kolay şekilde projenizi uygulayacaksınız hem de komutları daha iyi sağlam bir şekilde yapacaksınız.

Arduino Helikopter

Bir helikopter ya da bir cihaz yapmak istiyorsanız artık bu daha kolay olacak. Arduino Helikopteri kolay bir şekilde yapabildiğiniz gibi kolay bir şekilde de ona komutlar verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey de bu proje için gerekli olan malzemeleri bir araya getirmek ve helikopter ile alakalı biraz bilginiz olması gerekmektedir.

PAYLAŞ

 TESLA AKADEMİ