Dış Cephe Aydınlatma Armatürleri

Etiket Sayfası

Dış Cephe Aydınlatma Armatürleri Etiketli Sayfalar

Dış Aydınlatma Armatürleri

İç yüzeyleri aynalı Bu tip armatürlerde yatay aydınlatma şiddetli, düşey aydınlatma zayıf seviyede lamba yüksekliği orta seviyede olup ve lambalar arası uzaklığın fazla olduğu yerlerde kullanılırlar. Yatay ve düşey
Dış Aydınlatma Armatürleri
Bu sebepten ötürü ışığı yan taraflara paralel şekilde yayarlar. Bu tip armatürlerde lamba yüksekliği orta seviyede, lambalar arası uzaklık fazla olabilmektedir. Yol

Aydınlatma Projeleri Eğitimi

Aydınlatma Projeleri Eğitimi: Eğitimin amacı; aydınlatma projelerini okuyabilme, standartları kavrayabilme yetileri kazandırmaktır.

Aydınlatma projeleri eğitimi ile; bir mekanın aydınlatma projesi için aydınlatma hesabı yapabilme ve standartlara uygun aydınlatma projeleri çizimi yapabilmek için gerekli beceriler kazandırılır.

Aydınlatma projeleri eğitimi sonunda; aydınlatma hesabını yapabilecek, aydınlatma, priz, zayıf akım tesisat projesini ve kolon şemasını çizebilecek, gerilim düşümü ve maliyet hesabını yapabileceksiniz.

Dış Aydınlatma Projeleri Eğitimi

Dış Aydınlatma Projeleri Eğitimi: Yol, sokak, meydan ve kavşak, tünel, alt geçit, açık endüstri, inşaat alanları, açık spor alanları, anıt yapılar, (ışıklandırma) bahçe, park, havuz, fıskiye, ışıklı işaret, reklam, gar ve rıhtımların aydınlatılması gibi konuları kapsamına alan aydınlatma bölümüne dış aydınlatma denir.

Dış aydınlatma projeleri eğitimi amacı; dış aydınlatma projelerinin hesabı ve çiziminin nasıl yapılacağını aktarmaktır.

 TESLA AKADEMİ