Elektronik Elektrik

Etiket Sayfası

Elektronik Elektrik Etiketli Sayfalar

Elektrik Elektronik Eğitimi

Elektrik-Elektronik Eğitimi: Elektronik, elektrikten faydalanarak bilgiyi işleyen, depolayan ve taşıyan sistemleri irdeleyen bir bilim alanıdır. Elektronik Elektronik Elektrik-Elektronik eğitimi elektronik devreleri, doğru akım devreleri, alternatik akım devreleri, mantıksal devreler ve temel kuvvetlendirici devreler konularını öğrenirsiniz. Elektronik eğitimi Elektrik-Elektronik eğitimi programımız

Analog ve Sayısal Haberleşme Eğitimi

Analog ve Sayısal Haberleşme Eğitimi: Teknolojinin hızlı gelişimi, elektronik medya, internet ve kablosuz iletişimin de yaygınlaşmasına olanak sağlamıştır.

Elektronik cihazlarla haberleşme, günümüzde iletişim kavramına evrensel bir anlam katmış ve iletişimin büyük bir bölümü artık elektronik ortamda yapılır hale gelmiştir.

Analog ve sayısal haberleşme eğitimi amacı; analog ve sayısal haberleşme tekniklerinin kullanılmasını, haberleşme sistemlerinin mantığının kavranması ile ilgili bilgi ve beceriler öğretimini sağlamaktır.

Elektrik Elektronik Matematiği Eğitimi

Elektrik Elektronik Matematiği Eğitimi: Eğitimin amacı, elektrik elektronik sistemlerle ilgili temel matematik işlemlerini tanıtma ve bu işlemlerin hatasız yapılması yönünde bilgi ve becerilerin kazandırılmasını sağlamaktır.

Elektrik elektronik matematiği eğitimi ile; elektrik-elektronik sistemlere ait matematiksel çözümleri rahatlıkla yapabileceksiniz.

Elektrik elektronik matematiği eğitimi sonunda; sayılarla ilgili matematik işlemleri, I. ve II. derece denklemler ile ilgili matematiksel işlemleri, oran-orantı işlemlerini ve trigonometrik fonksiyonların matematiksel işlemlerini hatasız ve doğru bir şekilde yapabileceksiniz.

 TESLA AKADEMİ