Elektrik Elektronik Bölümü

Etiket Sayfası

Elektrik Elektronik Bölümü Etiketli Sayfalar

Elektrik Elektronik Eğitimi

Elektrik-Elektronik Eğitimi: Elektronik, elektrikten faydalanarak bilgiyi işleyen, depolayan ve taşıyan sistemleri irdeleyen bir bilim alanıdır. Elektronik Elektronik Elektrik-Elektronik eğitimi elektronik devreleri, doğru akım devreleri, alternatik akım devreleri, mantıksal devreler ve temel kuvvetlendirici devreler konularını öğrenirsiniz. Elektronik eğitimi Elektrik-Elektronik eğitimi programımız

Elektrik Elektronik Matematiği Eğitimi

Elektrik Elektronik Matematiği Eğitimi: Eğitimin amacı, elektrik elektronik sistemlerle ilgili temel matematik işlemlerini tanıtma ve bu işlemlerin hatasız yapılması yönünde bilgi ve becerilerin kazandırılmasını sağlamaktır.

Elektrik elektronik matematiği eğitimi ile; elektrik-elektronik sistemlere ait matematiksel çözümleri rahatlıkla yapabileceksiniz.

Elektrik elektronik matematiği eğitimi sonunda; sayılarla ilgili matematik işlemleri, I. ve II. derece denklemler ile ilgili matematiksel işlemleri, oran-orantı işlemlerini ve trigonometrik fonksiyonların matematiksel işlemlerini hatasız ve doğru bir şekilde yapabileceksiniz.

 TESLA AKADEMİ