Dış Cephe Aydınlatma

Etiket Sayfası

Dış Cephe Aydınlatma Etiketli Sayfalar

Aydınlatma Sistemleri

aydınlatma sistemleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak önemli ipuçları ve detaylar aktarılacak olup aydınlatma sistemleri iç mekan aydınlatma sistemleri
Aydınlatma Sistemleri
aydınlatma teknolojileri çıkacaktır. Konumuza aydınlatma çeşitleri ile devam edelim. Böylece aydınlatma sistemleri aydınlatma sistemleri Doğal

Aydınlatma Projeleri Eğitimi

Aydınlatma Projeleri Eğitimi: Eğitimin amacı; aydınlatma projelerini okuyabilme, standartları kavrayabilme yetileri kazandırmaktır.

Aydınlatma projeleri eğitimi ile; bir mekanın aydınlatma projesi için aydınlatma hesabı yapabilme ve standartlara uygun aydınlatma projeleri çizimi yapabilmek için gerekli beceriler kazandırılır.

Aydınlatma projeleri eğitimi sonunda; aydınlatma hesabını yapabilecek, aydınlatma, priz, zayıf akım tesisat projesini ve kolon şemasını çizebilecek, gerilim düşümü ve maliyet hesabını yapabileceksiniz.

Dış Aydınlatma Projeleri Eğitimi

Dış Aydınlatma Projeleri Eğitimi: Yol, sokak, meydan ve kavşak, tünel, alt geçit, açık endüstri, inşaat alanları, açık spor alanları, anıt yapılar, (ışıklandırma) bahçe, park, havuz, fıskiye, ışıklı işaret, reklam, gar ve rıhtımların aydınlatılması gibi konuları kapsamına alan aydınlatma bölümüne dış aydınlatma denir.

Dış aydınlatma projeleri eğitimi amacı; dış aydınlatma projelerinin hesabı ve çiziminin nasıl yapılacağını aktarmaktır.

 TESLA AKADEMİ