Yazılarımız

Tesla Akademi

ARDUİNO KİT

Arduino Kit bir dijital programlama platformu olup tek başına çalışmakta olan interaktif nesneleri olduğu durumdan daha fazla geliştirmek için kullanılacağı üzere herhangi bir bilgisayar üzerinde çalışmakta olan yazılımlara da bağlanabilme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca hem satın alınabilir olan bu ürünü isterseniz de kendiniz üretebilme imkanına da sahip olabilirsiniz.

Arduino Kit Fiyatları

Arduino Kitin fiyatları özelliklerine göre ve donanımına göre farklılık oluşturmakta olup cinsine göre fiyatı artmakta ya da azalmaktadır. Birden fazla türü ve çeşidi olan bu kiti ihtiyaçlarınıza göre almanız gerektiğini belirtir ve fiyatlarının donanımsal özelliklerine göre azaldığını ya da arttığını belirtebiliriz. Yani fiyatı sizin tercihinize göre belirlenmektedir.

Arduino Projeleri

Birbirinden farklı projeleri olan Arduino kit ile ilgili sizin istediğiniz tarzda projeleri bularak siz de kendi projenizi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz donanımda ve yazılımla projeyi oluşturmak için öncelikle isteklerinizi ve donanımsal malzemelerinizi hazır etmeniz gerekmektedir. Sonrasında da arduino projeye başlayabilir ve ortaya çok güzel sonuçlar çıkartabilirsiniz.

Arduino Robo Kit

Arduino kit lerinin farklı bir versiyonu olan Robo kit ile değişik projelere imza atabilir ve istediğiniz şekilde projeyi tasarlayabilirsiniz. Bu tarzdaki kiti isterseniz kendiniz oluşturabilirsiniz isterseniz de satın alarak işinizi bir nevi de rahatlatabilirsiniz. Bunun tercihini yapmak açıkçası biraz da size kalmış diyebiliriz.

Arduino Robo Kit

Arduino Dersleri

Hemen hemen her şeyin dersi olur da Arduino'nun dersleri olmaz mı? Projelerin yapımı, malzemelerin nasıl sağlanacağı ve daha bir çok projelerin anlatıldığı dersler sayesinde işiniz bir nevi daha rahatlayacak ve projelerin derslerini görerek işinizi daha kısa sürede bitirebileceksiniz. Hatta bu dersler ile nerede hata yaptığınızı görebilecek ve çok kısa süre içerisinde o hatanızı telafi edebileceksiniz.

Arduino Kit Flipkart

Bu kiti isterseniz kendiniz isterseniz de satın alabilirsiniz. Tercihi size kalmış fakat satın aldığınızda üzerinde çalışmış olduğunuz projeyi daha kısa süre içerisinde tamamlayabilir ve kullanıma sunabilirsiniz. Ama kendiniz yaptığınızda süre biraz daha uzar fakat projenin tamamı size ait olmuş ve tamamen kendi üretiminiz olmuş olur.

Arduino Robot

Bu robot ile işleriniz daha kolay bir hale gelecek ve projenizi daha kısa süre içerisinde tamamladığınız gibi daha kaliteli bir şekilde projenizi tamamlayabileceksiniz. İsterseniz satın alabileceğiniz bu kiti kendiniz de yapabilirsiniz. Kendiniz yaptığınızda projeniz bir daha uzayabilir fakat bunun tercihi size kaldığı için ister satın alırsınız isterseniz de kendiniz yapabilirsiniz.

Arduino LCD

Arduino LCD ile projeleriniz daha kaliteli, daha sağlam ve daha üst düzeyde bir görünüme sahip olacak. Bu lcd ile daha sıra dışı ve daha üst düzey bir projeye sahip olduğunuz gibi projeniz daha çok beğenilecek ve tercih edilecek. Lcd'yi hazır alarak kitinize takabilirsiniz.

Arduino Kit

Arduino Başlangıç

Arduino Başlangıç setleri ile işiniz daha kolay bir hale gelecek. Bu setler ile ve içerisinde bulunan hızlı başlangıç rehberi ile kısa süre içerisinde Arduino uzmanı olacak ve çok rahat bir şekilde projeleri uygulayabileceksiniz. Arduino başlangıç setini satın alarak kısa süre içerisinde başlangıçta bilinmesi gereken bütün bilgileri edinebilirsiniz.

Arduino Seti

Arduino set leri ile daha kolay, daha hızlı bir şekilde projeler yapabilecek ve projeleri öğrenebileceksiniz. Başlangıç ve ileri düzeydeki setleri satın alarak kısa süre içerisinde Arduino uzmanı olacak ve daha üst düzeydeki projeleri uygulayabileceksiniz. Bu seti internetten ve elektronikçilerden edinebilir ve kullanabilirsiniz.

Arduino CNC

Kendin yap projelerinden bir tanesi olan Arduino CNC makinasını kendiniz yapabilir ve kullanıma sunabilirsiniz. Nasıl yapılacağına ait derslerinin bulunduğu bu projeyi kendiniz yapabildiğiniz gibi satın da alabilir ve o şekilde kullanabilirsiniz. Bunun tercihi size kalmıştır fakat parçalarını alarak yapmak sizin açınızdan belki de en uygunu olacaktır. İnternette bunan kendin yap videolarından bu makinanı nasıl yapıldığına daha detaylı bakabilirsiniz.

Arduino Dc Motor

Arduino Dc motoru isterseniz kendiniz yapabilirsiniz isterseniz de satın alarak kullanabilirsiniz. Kendiniz yapmak isterseniz Arduino parçalarına sahip olmanız gerekmektedir. Bu parçaları edindikten sonra dc motor yapımı ile ilgili olan videolara bakabilir ve kendi dc motorunuzu kendiniz rahat bir şekilde yaparak kullanabilirsiniz.

Arduino Dc Motor

PAYLAŞ

 TESLA AKADEMİ