Katılımcı Görüşleri

Tesla Akademi

PIC PROGRAMLAMA EĞİTİMİ KATILIMCIMIZ NEVZAT BEY İLE ROPÖRTAJIMIZ

Kendinizden biraz bahseder misiniz?

Merhaba Adım Nevzat Kılıç. 32 yaşındayım, elektronik bölümü mezunuyum. Uzun bir Arçelik deneyiminden sonra yurtdışı deneyimim oldu ve hala yurtdışında çalışmaktayım.

Tesla Akademi’den hangi eğitimleri aldınız?

Tesla Akademi’den CCS ile C Dili Programlama Eğitimi aldım.

Eğitim süreciniz nasıl geçti?

Eğitim süreci oldukça yoğun ve verimli geçti. Eğitim aldıkça ufkunuz genişliyor. Ufkunuz genişledikçe de, başarabilme önündeki zorluklarınız gözünüzden kayboluyor. Belirli bir süre geçtikten sonra artık neler yapabileceğinizi görüyorsunuz. Benim gibi ön bilgisi zayıf olan öğrenci için de oldukça verimli bir eğitim süreci geçirdim.

Eğitimlerin size nasıl bir katkısı oldu?

Aldığım eğitim ufkumu açtı. Hayatımda yeni bir pencere açıldı ve daha önce ne kadar zor yapılamaz dediğim şeylerin yapılabileceğini ve çok kolay olduğunu görmüş oldum.

Eğitmenimiz hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Daha önce internet üzerinden öğrenmeye çalıltığımda yetersiz kalıyordum. Bunun için Tesla Akademi’yi seçtim. Tabi ki benim için önemli olan iyi bir eğitmene sahip olunmasıydı. Çünkü ben buraya gelmeden önce hiçbir şey bilmiyordum, programcılık ve PIC hakkında bilgim çok azdı. Bunun için kaliteli bir eğitmene ihtiyaç duydum ve aradığım eğitmeni de burada bulabildim.

Tesla Akademi hakkındaki izlenimleriniz nelerdir?

Tesla Akademi eğtimen ve fiziki koşulları itibari ile oldukça kaliteli bir eğitim kurumu. Bir konuyu sıfırdan öğrenmek isteyen veya bir konudaki bilgilerini geliştirmek isteyen tüm arkadaşlara burayı öneririm, teşekkürler.


Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 TESLA AKADEMİ