Katılımcı Görüşleri

Tesla Akademi

KIYI EMNİYETİ İLERİ SEVİYE PLC EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI

Tesla Akademi, Kıyı Emniyeti ile ileri seviye PLC eğitimlerini başarıyla tamamladı. Tesla Akademi eğitim merkezinde 4 gün süren eğitimler 5 katılımcımız ile gerçekleştirildi.

Eğitim, ders anlatımlarının yanısıra uygulamalı olarak işlendi.

Eğitime katılan öğrencilerimiz; PLC Programlama ileri seviye analog işlemleri, hızlı sayıcılar, gerçek saat zaman uygulamaları, panel programlama, scada programlama ve diğer ileri seviye PLC konularında uygulamalı olarak bilgi ve beceriler kazandılar.

Eğitim katılımcılarımızdan Kıyı Emniyeti personeli Aslan Sezgin Bey ile röportajımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Kendinizden biraz bahseder misiniz?

Merhaba, ismim Aslan Sezgin. Kıyı Emniyeti'nde teknik destek personeli olarak görev almaktayım.

Tesla Akademi’den hangi eğitimi aldınız?

İş yaşamımızda ihtiyaç olduğundan dolayı düşünerek İleri seviye PLC eğitimleri aldık.

Eğitim sürecinden biraz bahsedebilir misiniz?

Eğitimlerimiz teorik anlatım ve uygulamalı olarak gerçekleşti. Eğitim süresince ders anlatımının yanı sıra eğitmenimizin gösterdiği uygulamalar ile dersi işledik. Bol uygulama ve örnekler üzerinden dersin işlenişi, PLC programlamayı daha iyi anlamamızı sağladı. Onun dışında oldukça verimli bir eğitim süreci geçirdiğimizi söyleyebilirim.

Eğitim sonunda ne tür değişimler yaşadınız?

Eğitim öncesi PLC ve programlama hakkında olan bilginiz oldukça zayıftı. Şimdi PLC'leri rahatlıkla programlayabileceğimizi söyleyebilirim. Eğitmenimiz bize PLC programlarını anlattı. Onları öğrenmiş olduk. PLC hakkında uygulamalar yaptık. Scada programlamasını öğrendik. Eğitim ile önceden yaptığımız hatalarımızı gördük.

Eğitmen hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyiz?

Eğitmenimiz iletişim becerisi oldukça yüksek ve PLC konusunda ileri derece bilgi sahibi olan biriydi. Ders başından sonuna kadar oldukça güzel geçti. PLC programlamayı daha hızlı ve basit bir şekilde anlamamızda hocamızın katkısı oldukça yüksekti. Teşekkürler.

Biz de iş hayatınızda başarılar diler, teşekkür ederiz.

Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 TESLA AKADEMİ