Katılımcı Görüşleri

Tesla Akademi

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ PIC EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar ve Elektronik mühendisliği öğrencileri Tesla Akademi ile PIC programlama eğitimlerini başarıyla tamamladı. 30 saat süren eğitimlerimiz, eğitmenimizin yönetiminde iki farklı grup ile gerçekleşti.

PIC programlama eğitimi sonunda eğitime katılan öğrenciler elektrik-elektronik bilgisi konularını öğrendi ler. Bilgisayar mühendisliği için gerçek hayatta yazılan kodun, fiziksel cihazlarda nasıl kullanılıp çalıştırabileceğini uygulamalarla görmüş ve öğrenmiş oldular

Eğitim sonunda katılımcılarımız, yazdıkları kodları fiziksel olarak donanıma müdahale etme, kontrol etme ve benzeri devre elemanlarını istedikleri zamana bağlı olarak sensörden gelen bilgiye bağlı olarak çalıştırmayı öğrendiler. Öğrencilerimiz eğitim ile kendi kurdukları devreyi çalıştırabildiler, mikrodenetleyici, elektrik ve elektronik konularını da uygulamalarla öğrendiler.


İstanbul Üniversitesi Eğitimleri Tamamladı

Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisi Fatih Kayrancı’nın eğitime dair görüşleri

Ben Fatih Kayrancı, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. Tesla Akademi'den PIC Programlama eğitimi aldım. Oldukça verimli ve güzel bir eğitim süreci geçirdik. PIC Programlama konusunda daha önce bilmediğim konuları öğrenmiş oldum. Ders boyunca çeşitli uygulamalar yaptık. Eğitmenimizin ve Tesla Akademi'nin eğitim süresince yaklaşımından olukça memnun kaldık.


İstanbul Üniversitesi Eğitimleri Tamamladı

Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisi Mustafa Okumuş’un eğitime dair görüşleri

Merhaba, Adım Mustafa Okumuş. Bilgisayar mühendisliği bölümünde okuyorum. Tesla Akademi ile 30 saat süren PIC Programlama eğitim süreci geçirdik. Eğitim sonrasında PIC, elektronik ve mikrodenetleyici konularında bilgi ve uygulama yeteneklerimi geliştirdim. Eğitimde hedeflediğimiz gibi bir çizgi robotu yaptık. Eğitim esnasında da ihtiyaç duyduğumuz tüm elektronik gereçler ile çalıştık. Eğitmenimizin ilgisi ve yaklaşımından da son derece memnun kaldım.


İstanbul Üniversitesi Eğitimleri Tamamladı


Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 TESLA AKADEMİ